USD/TRYAmerikan Doları49,252550,3889
EUR/TRYEuro55,027256,3732
GBP/TRYİngiliz Sterlini65,513367,2529
CHF/TRYİsviçre Frangı59,110960,9606
AUD/TRYAvustralya Doları33,915435,2591
CAD/TRYKanada Doları34,825235,9156
JPY/TRYJapon Yeni0,30720,3213
SAR/TRYSuudi Arabistan Riyali12,827413,5461
KWD/TRYKuveyt Dinarı151,3033165,4044
EUR/USDEuro / Amerikan Doları1,11731,1188
GBP/USDİngiliz Sterlini / Amerikan Doları1,33001,3350
USD/CHFAmerikan Doları / İsviçre Frangı0,82700,8330
USD/JPYAmerikan Doları / Japon Yeni156,820160,344
EUR/GBPEuro / İngiliz Sterlini0,83710,8411
HAS/TRYHas Altın (gram)6.284,276.581,21
KülçeKülçe Altın (gram)6.252,856.600,96
22 Ayar22 Ayar Bilezik (gram)5.716,726.165,94
14 Ayar14 Ayar Altın (gram)3.430,994.787,79
ALT/USDAltın Gram / Amerikan Doları125,665131,251
ALT/EURAltın Gram / Euro112,326117,475
XAU/USDAltın Ons3.917,764.078,29
XAU/EURAltın Ons / Euro3.501,873.650,26
ÇeyrekÇeyrek Altın (yeni)10.45210.548
Çeyrek (eski)Çeyrek Altın (eski)10.24710.361
YarımYarım Altın (yeni)20.90521.089
Yarım (eski)Yarım Altın (eski)20.52020.689
TamTam Altın (yeni)41.68142.043
Tam (eski)Tam Altın (eski)41.04041.378
AtaAta Altın (yeni)42.25942.798
Ata BeşliBeşli Ata (yeni)211.613215.230
GremseGremse Altın (yeni)103.434104.640
GümüşGümüş (gram)81,0588,57
XAG/USDGümüş Ons53,9253,97
PlatinPlatin (TL)44.78050.170
PaladyumPaladyum (TL)23.35034.020